Bezdrôtové termostaty

Bezdrôtové termostaty sú neoddeliteľnou súčasťou moderných šikovných domácností. Užívateľom poskytujú optimálny tepelný komfort, užívateľskú prívetivosť a možnosť automatickej regulácie kúrenia, ktorá so sebou nesie nemalé finančné úspory. Kúrte aj vy múdro a vyberte si z našej ponuky moderných wifi termostatov popredných svetových výrobcov.

Bezdrôtové termostaty potešia všetkých milovníkov nových technológií a šikovných riešení. Je možné ich ovládať pomocou dotykového displeja, ale aj diaľkovo pomocou ovládača. Bezdrôtové wifi termostaty Honeywell Evohome je možné navyše prepojiť s mobilnou aplikáciou vo vašom smartfóne či tablete. Vďaka tomu budete mať vždy dokonalý prehľad o teplote vo vašej domácnosti a kontrole nad spotrebou energií. V aplikácii si môžete nastaviť týždenný režim kúrenia, kedy termostat automaticky nastaví teplotu pre každú miestnosť a každú dennú dobu zvlášť.

Regulujte svoje kúrenie odkiaľkoľvek a kedykoľvek a zaistite si požadovanú teplotu pri optimálnych nákladoch. Vykúrte si napríklad chalupu ešte pred vašim príchodom, temperujte dom počas dovolenky podľa aktuálnych vonkajších teplôt alebo strážte svoje deti, aby zbytočne neprekurovali svoje izby.    

V našej ponuke nájdete chytré bezdrôtové termostaty renomovaných výrobcov, ako je napríklad Honeywell, Siemens alebo Elektrobock. Výrobky sú vhodné pre všetky druhy vykurovania. Svoje využitie nájdu najmä v rodinných domoch, ale aj v bytoch a komerčných priestoroch. Samozrejmosťou je intuitívne ovládanie a rýchla a jednoduchá inštalácia.