Pokračovaním v prehliadaní tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies (pozri Podmienky používania). Súhlasím

Chytré vykurovanie (Smart heating)

Inteligentné vykurovanie vám poskytne maximálny tepelný komfort pri optimálnych nákladoch. Regulácia kúrenia totiž prebieha na základe vašich individuálnych potrieb, ale aj aktuálnych tepelných podmienok a ďalších parametrov. Chytré kúrenie je možné navyše ovládat cez internet alebo mobil, takže budete mať vždy dokonalú kontrolu nad teplotou v domácnosti aj spotrebou energií.

Vyberať si môžete medzi riešeniami inteligentného vykurovania od spoločností Danfoss, Honeywell a Siemens. Máme v ponuke riešenie ako Danfoss Ally a Icon, Honeywell Evohome a Siemens Connected Home. Pri väčšine týchto riešení pre inteligentné vykurovanie máme v ponuke aj cenovo výhodné sady pre radiátorové a podlahové vykurovanie.

Regulácia kúrenia nebola nikdy jednoduchšia. Vďaka systémom chytrého vykurovania si jednoducho zvolíte, akú presne teplotu chcete mať v jednotlivých miestnostiach av priebehu dňa. O všetko ostatné sa postará vaše múdre vykurovanie. Vy tak nemusíte kúrenie manuálne regulovať, zapínať ani vypínať. Kúrenie sa totiž samo vypne, keď nie ste doma a zase zapne tak, aby ste sa vracali do príjemne vyhriatej domácnosti. Šikovné vykurovanie navyše svoju prevádzku automaticky optimalizuje na základe dát o aktuálnej teplote či ďalších informácií z čidiel. Vďaka tomu ušetríte starosti aj financie.

Inteligentné kúrenie je možné navyše ovládať bezdrôtovo. Ovládanie kúrenia cez mobil alebo internet vám dáva možnosť regulácie teploty odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Prepojenie s mobilnou aplikáciou alebo celým systémom smart home vám poskytne ešte vyšší užívateľský komfort.

V našej ponuke nájdete všetko potrebné pre inteligentnú reguláciu vykurovacieho systému – od bezdrôtových priestorových termostatov cez termostatické hlavice, snímače teploty a ďalšie senzory, termopohony a reléové jednotky až po WiFi sety a riadiace jednotky.

Kúrte aj vy múdro, lacno a pohodlne a vyberte si z našej ponuky šikovného vykurovania od výrobcov ako Honeywell, Siemens či Danfoss.