Chytré vykurovanie (Smart heating)

Inteligentné vykurovanie vám poskytne maximálny tepelný komfort pri optimálnych nákladoch. Regulácia kúrenia totiž prebieha na základe vašich individuálnych potrieb, ale aj aktuálnych tepelných podmienok a ďalších parametrov. Chytré kúrenie je možné navyše ovládat cez internet alebo mobil, takže budete mať vždy dokonalú kontrolu nad teplotou v domácnosti aj spotrebou energií.

Vyberať si môžete medzi riešeniami inteligentného vykurovania od spoločností Danfoss, Honeywell a Siemens. Máme v ponuke riešenie ako Danfoss Ally a Icon, Honeywell Evohome a Siemens Connected Home. Pri väčšine týchto riešení pre inteligentné vykurovanie máme v ponuke aj cenovo výhodné sady pre radiátorové a podlahové vykurovanie.

Regulácia kúrenia nebola nikdy jednoduchšia. Vďaka systémom chytrého vykurovania si jednoducho zvolíte, akú presne teplotu chcete mať v jednotlivých miestnostiach av priebehu dňa. O všetko ostatné sa postará vaše múdre vykurovanie. Vy tak nemusíte kúrenie manuálne regulovať, zapínať ani vypínať. Kúrenie sa totiž samo vypne, keď nie ste doma a zase zapne tak, aby ste sa vracali do príjemne vyhriatej domácnosti. Šikovné vykurovanie navyše svoju prevádzku automaticky optimalizuje na základe dát o aktuálnej teplote či ďalších informácií z čidiel. Vďaka tomu ušetríte starosti aj financie.

Inteligentné kúrenie je možné navyše ovládať bezdrôtovo. Ovládanie kúrenia cez mobil alebo internet vám dáva možnosť regulácie teploty odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Prepojenie s mobilnou aplikáciou alebo celým systémom smart home vám poskytne ešte vyšší užívateľský komfort.

V našej ponuke nájdete všetko potrebné pre inteligentnú reguláciu vykurovacieho systému – od bezdrôtových priestorových termostatov cez termostatické hlavice, snímače teploty a ďalšie senzory, termopohony a reléové jednotky až po WiFi sety a riadiace jednotky.

Kúrte aj vy múdro, lacno a pohodlne a vyberte si z našej ponuky šikovného vykurovania od výrobcov ako Honeywell, Siemens či Danfoss.