Siemens Connected Home - cenovo výhodné sady

Zobraziť filtre

Cenové rozpätie

€ 333 - € 884

Výrobca

Napájanie

Prevedenie

Rozsah nastavenia

Siemens Connected Home je moderný ekosystém domácej automatizácie pre inteligentnejšie a udržateľnejšie domácnosti. Vďaka zónovej regulácii a optimalizácii spotreby šetrí náklady a energiu a s jeho pomocou dosiahnete úsporu na vykurovaní až 30 %.

Cenovo výhodné sady inteligentného vykurovania Connected Home obsahujú všetko, čo k jeho prevádzke potrebujete: ZigBee router, spínaciu jednotku a bezdrôtové radiátorové hlavice. Súčasťou balenia hlavíc sú aj batérie s výdržou približne 2 roky. Akonáhle sada dorazí, môžete sa tak hneď pustiť do inteligentného vykurovania.

Komponenty jednoducho nainštalujete bez stavebných zásahov aj do existujúcich systémov a ľahko prispôsobíte požiadavkám vašej domácnosti pomocou aplikácie Connected Home v telefóne alebo tablete. Aplikáciu jednoducho prepojíte s routerom a potom už len nastavíte požiadavky na vykurovanie. Spoľahlivosť a bezpečnosť zaisťuje protokol ZigBee 3.0 a router umožňuje pripojenie až 100 zariadení (z toho max. 32 prístrojov s batériovým napájaním). V prípade väčších aplikácií jednoducho zosilníte signál pridaním opakovača signálu.   

Siemens Connected Home je inteligentný ekosystém pre úsporné a ekologické vykurovanie pre domáce aj komerčné priestory, ktorý sa dá použiť so všetkými bežne dostupnými radiátormi. Je tak skvelou voľbou pri výbere systému automatizácie vykurovania.

Zistite viac o systéme Siemens Connected Home