Inteligentný vykurovací systém Danfoss Ally

Zobraziť filtre

Cenové rozpätie

€ 0 - € 1100

Výrobca

Ochrana proti krádeži

Prevedenie

Rozsah teplôt

S oddeleným snímačom

Veľkosť pripojenia

Danfoss Ally je inteligentné ovládanie vykurovania pre radiátorové vykurovanie. Celý systém je bezdrôtový, takže ho jednoducho nainštalujete bez potreby stavebných úprav. V prípade kombinovaného vykurovania Danfoss Ally jednoducho prepojíte s Danfoss Icon a získate tak plnú kontrolu nad radiátorovým aj teplým podlahovým vykurovaním z jednej aplikácie.

Inteligentné vykurovanie Danfoss Ally je úsporné a udržateľné riešenie pre vykurovanie domov a bytov. Vďaka zónovej regulácii prispôsobíte každú miestnosť svojim potrebám a zároveň ušetríte až 30 % nákladov na energie. V inteligentnom telefóne či tablete si jednoducho nastavíte pomocou aplikácie požiadavky na vykurovanie a centrálna jednotka sa postará o riadenie vykurovacieho systému. Komunikácia medzi centrálnou jednotkou a ovládacími prvkami vykurovania prebieha cez ZigBee 3.0, aby bola zabezpečená bezpečnosť a spoľahlivosť aj v prípade výpadku internetu. Rozhranie API je navyše otvorené, takže môžete pohodlne ovládať aj ďalšie produkty tretích strán z jednej aplikácie.

Vyberte si z cenovo výhodných sád Danfoss Ally

Centrálna jednotka Danfoss Ally Gateway slúži ako prostredník medzi aplikáciou a ovládacími prvkami Danfoss Ally. Ovládanie vykurovania cez internet v aplikácii Ally umožňuje nastavenie času a teploty v jednotlivých miestnostiach (zónach) odkiaľkoľvek. Centrálna jednotka potom na základe týchto požiadaviek riadi radiátorové vykurovanie. K jednotke je možné pripojiť až 32 termostatických hlavíc, 3 riadiace regulátory podlahového vykurovania a 10 zosilňovačov ZigBee signálu.  

Bezdrôtové hlavice Danfoss Ally sú inteligentné hlavice na vykurovanie, ktoré zaisťujú požadované vykurovanie miestnosti. Sú riadené centrálnou jednotkou Gateway, ale i tak je možné v prípade potreby nastaviť teplotu priamo na hlavici. Bezproblémový chod inteligentného vykurovania zaisťujú aj ďalšie funkcie, ako je napríklad detská poistka, ochrana proti zamrznutiu a funkcia rozpoznania otvoreného okna. Provedenie bezdrôtovej hlavice Danfoss Ally je kompatibilné s 95 % radiátorových ventilov a súčasťou balenia sú aj dve AA batérie na jej napájanie, ktorých výdrž je približne 2 roky.