ESBE

Zobraziť filtre

Cenové rozpätie

€ 0 - € 1200

Výrobca

Havarijné funkcie

Pomocný kontakt

Vstavaný servopohon

Typ čerpadla

Snímače

Meracie vsuvky

Teplota média

Rozstup rozdeľovačov

Krytie (IP)

Druh závitu

Médium

S pohonom

Komunikácia

Ohrev TÚV

Počet horákov

Počet zmiešavacích okruhov

Riadenie kotla

Síla zdvihu

Spoločnosť ESBE bola založená v roku 1906 vo Švédsku. Pôvodné zameranie bola výroba čerpadiel a zmiešavacích ventilov. ESBE na konci 30. rokov vyrobila prvé štvorcestný zmiešavací ventil. Obrat spoločnosti ESBE ďalej rástol a takmer polovicu jej obratu tvorili v sedemdesiatych rokoch zmiešavacie ventily, ktoré sa stali štandardom odvetvia. Firma ESBE postupne rozširovala svoje portfólio výrobkov až do podoby, ktorú poznáme dnes. Filozofia firmy sa zameriava na tri základné stavebné kamene - komfort, bezpečie a úspora energie.

V našej ponuke nájdete všetky produkty, ktoré tvoria jadro portfólia ESBE. Medzi najžiadanejšie patria zmiešavacie ventily, servopohony a termostatické ventily. ESBE sa v posledných rokoch zameriava aj na regulátory, ktorých ponuka bola výrazne rozšírená a prepracovaná. Vďaka regulátorom CRA, CRB, CUA ponúkame varianty regulácia vonkajšími (ekviterm) aj vnútornými senzormi, rovnako tak aj regulátory na konštantnú teplotu.

Na väčšinu ventilov ESBE možno dodať náhradné diely ako najmä termostatické patróny, sady tesnení a ďalšie príslušenstvo.