Čerpadlá do vrtov Grundfos SP

Zobraziť filtre

Cenové rozpätie

€ 1172 - € 1713

Výrobca

Dopravná výška čerpadla

Dĺžka kábla

Napájanie

Plavák

Priemer čerpadla

Prietok čerpadla

Tlaková nádoba

Ponorné čerpadlá do vrtu Grundfos SP sú určené na čerpanie pitnej a úžitkovej podzemnej vody z vrtov, studní a zberných nádrží. Sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele, aby bolo dosiahnuté maximálnej životnosti pri dlhodobom ponore.

Čerpadlá do vrtu Grundfos SP poskytujú skvelú účinnosť počas obdobia vysokej záťaže. Disponujú komplexným monitorovacím a riadiacim systémom pre optimalizáciu čerpacej sústavy, čím chránia motor čerpadla a zaisťujú maximálne využitie kapacity vrtu či studne. Vysoká pracovná spoľahlivosť a účinnosť ponorného čerpadla Grundfos SP, nízke prevádzkové náklady a jednoduchá údržba zaručujú ideálne riešenie pre širokú škálu použitia.

Ponorné čerpadlá do vrtu Grundfos SP sú vhodné na použitie vo vrtoch s priemerom od 100 mm.

Viac informácií o ponorných čerpadlách do vrtu

Ponorná čerpadla do vrtu Grundfos SP sú určené na čerpanie pitnej a úžitkovej podzemnej vody. Vďaka vysokej účinnosti, zvoleným materiálom a integrovanej ochrane motora sú ideálne pre širokú škálu použitia. Ponorné čerpadlo zaisťuje vysokú prevádzkovú spoľahlivosť pri zachovaní nízkych nákladov a je konštruované tak, aby dosahovalo špičkov úúčinnosť počas obdobia vysokej záťaže.

Ponorné čerpadlo do vrtu Grundfos SP disponuje komplexným monitorovacím a riadiacim systémom pre trvalú optimalizáciu čerpacej sústavy, ľahko sa udržuje a je odolné voči prítomnosti piesčitého materiálu a iných abrazívnych látok.