Pokračovaním v prehliadaní tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies (pozri Podmienky používania). Súhlasím

Ponorné vibračné čerpadlo Malyš RUCHE1-NG, spodné sanie, 35 m

Ponorné vibračné čerpadlo Malyš RUCHE1-NG, spodné sanie, 35 m

ALFAPUMPY
  • Kód produktu: RUCHE1-NG35
  • Záruka: 2 roky

Ponorné čerpadlo RUCHE vhodné na čerpanie čistej a mierne zakalenej vody bez obsahu mechanických nečistôt Viac informácií

  • Dostupnosť

    U vás doma za 2 - 3 pracovné dni

  • Skladom
     
Cena bez DPH € 80,49
Cena s DPH € 96,59
+

Parametre a katalógy

Dĺžka kábla 35 m
Dopravná výška čerpadla 40 m
Napájanie čerpadla 230 VAC
Plavák Nie
Priemer čerpadla 99 mm
Prietok čerpadla 3,6 m3/h
Tlaková nádoba Nie
Hmotnosť 3.30 kg

Návod na použitie k stiahnutiu

Stiahnuť PDF

Ak hľadáte čerpadlo na čerpanie čistej alebo mierne zakalenej vody bez obsahu mechanických nečistôt, je ponorné vibračné čerpadlo RUCHE pre Vás ideálne. Čerpadlá RUCHE, vychádzajú z čerpadiel Małysa. Pri výrobe sú užívané odolné a trvanlivé materiály - nerez, hliník, meď a rovnakou mierou je kladený dôraz na spoľahlivosť a bezpečnosť. Ich využitie je vhodné na zásobovanie vodou na chatách, chalupách, na polievanie záhrad, umývanie automobilov atď. Čerpadlo možno tiež použiť k vyčerpaniu a vyčistenie vrtu pred inštaláciou drahšieho elektronického čerpadla akým je napr. SQE od výrobcu Grundfos.

Jeho obsluha je veľmi jednoduchá a pre malé vonkajšie rozmery umožňuje použitie aj vo vŕtaných studniach už od priemeru 104 mm (prevažná väčšina vrtov vyhovuje) a do hĺbky 40 m. Ďalej iste oceníte jeho malú hmotnosť, nízku spotrebu elektrickej energie, jednoduchú premiestniteľnosť a inštaláciu k prevádzke.

Čerpadlo má spodné sanie, čo znamená, že za určitých podmienok dokáže vyčerpať viac vody ako čerpadlo RUCHE 2T, ktoré má sanie horné. Ak je však čerpadlo príliš pri dne, môže nasať nečistoty, čo v prípade umiestnenia do vŕtanej studne nehrá tak veľkú rolu. Aj tak je možné čerpadlo ponoriť až do hĺbky 10 m pod hladinu.

Čerpadlo je vybavené tepelnou ochranou, ktorá ho automaticky odpojí v prípade prehriatia pracovnej cievky. Po vychladnutí sa elektrický obvod opäť zopne, tým je cievka chránená proti spáleniu a neskracuje sa životnosť čerpadla.

Ponorné čerpadlo nie je vhodné k trvalej prevádzke (napr. umelé potôčiky, vodopády, vodotrysky) a na čerpanie chemických produktov, potravín, slanej vody a vody obsahujúcej pevné častice. Po 2 hodinách nepretržitého chodu je nutné čerpadlo na 20 minút vypnúť, ak sa tak neurobí, dochádza ku škodlivému namáhaniu cievky čerpadla.

Na Vaše otázky k produktom odpovedáme čo najrýchlejšie, zvyčajne do 24 hodín.

Nenašli ste to, čo ste chceli vedieť?