Pokračovaním v prehliadaní tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies (pozri Podmienky používania). Súhlasím

Záplavový set FK3CC9 s čerpadlom Grundfos a hadicou 20m

Záplavový set FK3CC9 s čerpadlom Grundfos a hadicou 20m

BOLA SYSTEMS
 • Kód produktu: 962FK80970
 • Záruka: 2 roky

Záplavový set FK3CC9 s čerpadlom Grundfos a hadicou 20m. Viac informácií

 • Dostupnosť

  U vás doma za 2 - 3 pracovné dni

 • Skladom
   
Cena bez DPH € 278,00
Cena s DPH € 333,60
+

Parametre a katalógy

Dĺžka hadice 20 m
Dĺžka kábla 10 m
Dopravná výška čerpadla 7 m
Max. veľkosť pevných častíc 10 mm
Napájanie čerpadla 230 VAC
Plavák Áno
Priemer čerpadla 165 mm
Prietok čerpadla 8 m3/h
Hmotnosť 15.00 kg

katalógový list k stiahnutiu

Stiahnuť PDF

Zostavili jsme pre Vás záplavový set, ktorý je nielen cenovo výhodný, ale tiež obsahuje všetko, čo je potrebné k okamžitému vyčerpaniu zaplaveného suterénu bez nutnosti dokúpenia ďalšieho príslušenstva. 

Set sa skladá z kalového čerpadla značky Grundfos UNILIFT CC9, ktoré je ľahké, ale veľmi účinné, vhodné pre čerpanie dažďových a splaškových vôd (napr. z práčok, kúpeľní, suterénnych priestorov, okopov, nádrží a pod ..). Kvapalinu možno čerpať až na výšku hladiny 3 mm nad podlahou a maximálny priemer častíc je 10 mm. Toto čerpadlo je vhodné na trvalú i dočasnú inštaláciu, je vybavené spätnou klapkou vo výtlaku, čo bráni spätnému toku splaškov do potrubia. Motor čerpadla je vybavený automatickou prepäťovou ochranou, ktorá zaistí jeho vypnutie pri preťažení. Akonáhle sa motor ochladí na normálnu teplotu, nabehne automaticky znovu do prevádzky. Ďalej je vybavené 10 metrovým napájacím káblom a plavákovým snímačom, ktorý slúži ako ochrana proti behu na sucho. Čerpadlo je spoločne s 20-metrovou odolnou hadicou a plastovou rýchlospojkou KAMLOK uložené v sacej krabici s vekom, ktorá slúži ako hrubý predfilter.

Výhody záplavového setu

  Výkonné kalové čerpadlo Grundfos Unilift CC-9 A1

Ponorné kalové čerpadlo Grundfos radu UNILIFT CC je ľahké, ale veľmi účinné pre čerpanie vypúšťanej vody a odpadovej vody z domácnosti. Hodí sa ako pre trvalú, tak aj pre dočasnú inštaláciu. Kalové čerpadlo UNILIFT CC je vhodné pre čerpanie dažďových a komunálnych splaškových vôd (napr. Z práčok, kúpeľní, suterénnych priestorov, odkvapov, nádrží a pod.). Ide skrátka o všestranné čerpadlo pre využitie v domácich podmienkach. Čerpať možno kvapalinu až na úroveň 3mm nad podlahou.

 • kvalitné prevedenie
 • Napájanie 230 VAC
 • Súčasťou čerpadla plavákový spínač
 • Napájací kábel 10 metrov

   Mobilné a kompaktné balenie

Záplavový set nepomáha iba v oblastiach postihnutých povodňou, ale je pomocníkom aj v menej dramatických chvíľach ako je odčerpávanie bazénov, záhradných jazierok či rybníkov. Práve na takéto použitie je potrebné mať čo najjednoduchšie riešenie ihneď k dispozícii. Všetky komponenty záplavového setu sme umiestnili do ľahkého prenosného boxu s vekom, ktorý slúži nielen na uschovanie všetkých komponentov pre prípad potreby, ale aj ako hrubý predfilter pre čerpanie veľmi znečistenej vody pri povodniach. Celý set váži len približne 15 kg.

Jednoduché použitie

Záplavový set zvládne zapojiť naozaj každý! Čerpadlo je vybavené 10 m káblom so Schuko koncovkou. Jednoducho umiestnite dierovaný box aj s čerpadlom do vody. Vyberte z boxu plavák a zapnite do zásuvky. Hadicu pripojíte do 3 sekúnd vďaka jednoduchému systému rýchlospojky Kamlok. Jednoducho nasadíte hadicu a zaistíte závlačkou. Už žiadne ťažké nasadzovanie alebo nahrievanie hadíc a zložité zaisťovanie svorkou pri každom čerpaní.

Na Vaše otázky k produktom odpovedáme čo najrýchlejšie, zvyčajne do 24 hodín.

Nenašli ste to, čo ste chceli vedieť?