Pokračovaním v prehliadaní tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies (pozri Podmienky používania). Súhlasím

Záplavový set FK4TMR32 s čerpadlom Wilo a hadicou 10m

Záplavový set FK4TMR32 s čerpadlom Wilo a hadicou 10m

BOLA SYSTEMS
 • Kód produktu: 404FK8412
 • Záruka: 2 roky

Záplavový set FK4TMR32 s čerpadlom Wilo TMR 32/8 a hadicou 10 m. Viac informácií

 • Dostupnosť

  U vás doma za 2 - 3 pracovné dni

 • Skladom
   
Cena bez DPH € 157,96
Cena s DPH € 189,55
+

Parametre a katalógy

Dĺžka hadice 10 m
Dĺžka kábla 10 m
Dopravná výška čerpadla 7 m
Max. veľkosť pevných častíc 10 mm
Napájanie čerpadla 230 VAC
Plavák Áno
Priemer čerpadla 165 mm
Prietok čerpadla 8 m3/h
Hmotnosť 15.00 kg

katalógový list k stiahnutiu

Stiahnuť PDF

Zostavili jsme pre Vás záplavový set, ktorý je nielen cenovo výhodný, ale tiež obsahuje všetko, čo je potrebné k okamžitému vyčerpaniu zaplaveného suterénu bez nutnosti dokúpenia ďalšieho príslušenstva. 

Set sa skladá z čerpadla značky Wilo Drain TMR 32/8, ktoré je nezastupiteľným pomocníkom pre použitie v domácich podmienkach. Čerpadlo je vhodné pre čerpanie čistej alebo mierne znečistenej vody z nádrží, šácht, výkopov, pri záplave a zatopení a pri drenáži pivničných priestorov. Kvapalinu možno čerpať až na výšku hladiny 2 mm nad podlahou pri teplote čerpaného média od 3 °C do +35 °C. Toto čerpadlo je pripravené pre plne automatizovanú prevádzku a jeho súčasťou je plavákový spínač, ktorý slúži ako ochrana proti behu na sucho. Čerpadlo je spoločne s 10-metrovou odolnou hadicou a plastovou rýchlospojkou KAMLOK uložené v sacej krabici s vekom, ktorá slúži ako hrubý predfilter.

Výhody záplava vého setu

  Výkonné kalové čerpadlo Wilo Drain TMR 32/8

Wilo-Drain TMR 32 s integrovaným víriacim zariadením (patentovaným) pre automatickú prevádzku k vypúšťaniu zberných šácht, výkopov alebo nádrží, zvlášť s množiacim sa výskytom kalu. Ponorné čerpadlo ako blokový agregát so zaplaviteľným motorom, hladinovým spínačom, držadlom, elektrickým prípojným káblom a namontovanou termickou ochranou proti preťaženiu. Vysoká prevádzková spoľahlivosť vďaka utesneniu hriadeľa, pozostávajúca z hriadeľového tesniaceho krúžku na strane motora, olejové upchávkové komory a mechanické upchávky na strane čerpadla, ako aj elektromotora s chladeným plášťom.

Čerpadlo vie odsať médium až na minimálnu výšku hladiny 2 mm.

 • kvalitné prevedenie
 • napájanie 230 VAC
 • súčasťou čerpadla plavákový spínač
 • napájací kábel 10 metrov

Mobilné a kompaktné balenie

Záplavový set nepomáha iba v oblastiach postihnutých povodňou, ale je pomocníkom aj v menej dramatických chvíľach ako je odčerpávanie bazénov, záhradných jazierok či rybníkov. Práve na takéto použitie je potrebné mať čo najjednoduchšie riešenie ihneď k dispozícii. Všetky komponenty záplavového setu sme umiestnili do ľahkého prenosného boxu s vekom, ktorý slúži nielen na uschovanie všetkých komponentov pre prípad potreby, ale aj ako hrubý predfilter pre čerpanie veľmi znečistenej vody pri povodniach. Celý set váži len približne 15 kg.

Jednoduché použitie

Záplavový set zvládne zapojiť naozaj každý! Čerpadlo je vybavené 10 m káblom so Schuko koncovkou. Jednoducho umiestnite dierovaný box aj s čerpadlom do vody. Vyberte z boxu plavák a zapnite do zásuvky. Hadicu pripojíte do 3 sekúnd vďaka jednoduchému systému rýchlospojky Kamlok. Jednoducho nasadíte hadicu a zaistíte závlačkou. Už žiadne ťažké nasadzovanie alebo nahrievanie hadíc a zložité zaisťovanie svorkou pri každom čerpaní.

Na Vaše otázky k produktom odpovedáme čo najrýchlejšie, zvyčajne do 24 hodín.

Nenašli ste to, čo ste chceli vedieť?