HERZ

Herz je súkromná firma, založená v Rakúsku jeden z popredných výrobcov ventilov, armatúr, obvodových regulačných ventilov, termostatických ventilov pre domáce vykurovanie. Okrem toho, je HERZ jedným z popredných výrobcov kotlov na biomasu a výrobca tepelných čerpadiel. Ku dnešnému dňu firma Herz obchoduje v 75 krajinách sveta. Desaťročia špecializácie v oblastiach vykurovania a regulácie vytvárajú dobrý základ nielen pre inovatívne, ale aj dizajnové výrobky. Všetky výrobky Herz sú vyrábané v Európskej únii a spĺňajú štandardy európskych norem- ISO 9001. Pre termostatické ventily EN215.

Najnovšie inovácie firmy Herz je nový regulačný ventil Herz 4006 - kompaktný prírastok do série plne automatickému postupu na vyrovnávanie tlaku a regulačných ventilov rady 4006. Tento regulátor prietoku s integrovaným pohonom využívajúci trvalý pohon HERZ 7990 je ideálnou voľbou pre energeticky úspornú reguláciu teploty v miestnosti.

V našej ponuke nájdete najmä termopohony Herz. Tie môžu priniesť úspory 5-15% pri vykurovaní radiátormi alebo podlahovým kúrením a sú dnes už štandardom pri inštalácii nového vykurovacieho systému vo Vašom objekte.