TACONOVA

Taconova je pôvodom Švajčiarska firma s päťdesiatročnou tradíciou, ktorá sa zaoberá meraním a reguláciou - špecializuje sa na výrobu vyvažovacích ventilov, výrobu armatúr, menšie domáce techniku ​​pre inštalatérov aj na väčšie projekty napríklad v oblasti solárnej energie. Výrobky firmy Taconova nachádzajú široké využitie vo výrobe tepla a chladu, ich rozvodoch, ale aj sanitárnej technike. Jej cieľom je poskytovať maximálne pohodlie v oblasti teploty miestnosti a teploty vody a zákazníkovi dodávať najlepší pomer cena / výkon na trhu. Teplota vody a vzduchu sú výrobky Taconova schopné zabezpečiť nielen v menších obytných domoch, ale aj priemyselných objektoch alebo verejných budovách.

V našej ponuke nájdete vyvažovacie ventily, ktoré zabezpečí optimálne rozdelenie tepla - znižujú tak spotrebu energie, ale aj emisie CO2 a medzi ich hlavné prednosti patrí jednoduchá inštalácia, ale aj ľahká kontrola prietoku počas prevádzky.

Ďalšími produktmi sú prietokomery nesúci označenie Taconova flowmeter. Využitie nachádzajú v hydroponických systémoch alebo ventily pre solárne panely - odolné proti vysokým teplotám.