Pokračovaním v prehliadaní tejto stránky súhlasím s použitím súborov cookies (pozri Podmienky používania). Súhlasím

ESBE

Zobraziť filtre

Cenové rozpätie

€ 0 - € 1600

Výrobca

Havarijné funkcie

Pomocný kontakt

Typ čerpadla

Rozsah teplôt

Menovité napätie

Ohrev TÚV

Síla zdvihu

Zdvih

Spoločnosť ESBE bola založená v roku 1906 vo Švédsku. Pôvodné zameranie bola výroba čerpadiel a zmiešavacích ventilov. ESBE na konci 30. rokov vyrobila prvé štvorcestný zmiešavací ventil. Obrat spoločnosti ESBE ďalej rástol a takmer polovicu jej obratu tvorili v sedemdesiatych rokoch zmiešavacie ventily, ktoré sa stali štandardom odvetvia. Firma ESBE postupne rozširovala svoje portfólio výrobkov až do podoby, ktorú poznáme dnes. Filozofia firmy sa zameriava na tri základné stavebné kamene - komfort, bezpečie a úspora energie.

V našej ponuke nájdete všetky produkty, ktoré tvoria jadro portfólia ESBE. Medzi najžiadanejšie patria zmiešavacie ventily, servopohony a termostatické ventily. ESBE sa v posledných rokoch zameriava aj na regulátory, ktorých ponuka bola výrazne rozšírená a prepracovaná. Vďaka regulátorom CRA, CRB, CUA ponúkame varianty regulácia vonkajšími (ekviterm) aj vnútornými senzormi, rovnako tak aj regulátory na konštantnú teplotu.

Na väčšinu ventilov ESBE možno dodať náhradné diely ako najmä termostatické patróny, sady tesnení a ďalšie príslušenstvo.