Izbové termostaty

Izbové termostaty sú veľmi dôležitou súčasťou vykurovacích okruhov. Vďaka nim dosiahnete optimálnu tepelnú pohodu pri zachovaní prijateľných nákladov. Moderné priestorové termostaty sú presné, spoľahlivé, disponujú šikovnými funkciami a intuitívnym ovládaním. Vyberte si z našej ponuky termostatov do domácnosti, kancelárie či komerčných priestorov.

Izbový termostat je základný a najjednoduchší spôsob regulácie teploty v priestore. Vďaka širokým možnostiam nastavenia najmä programovateľných izbových termostatov je možné docieliť významné úspory energie pri zachovaní maximálneho komfortu.

Inteligentné izbové termostaty ponúkajú programy pre všedné dni a víkendy, alebo dokonca pre každý deň zvlášť. Vy tak môžete jednoducho optimalizovať prevádzku vykurovacieho systému presne podľa svojich individuálnych potrieb a mať perfektný prehľad o výkone a spotrebe vášho kúrenia. Moderné izbové termostaty disponujú prehľadným displejom s intuitívnym ovládaním, niektoré je možné dokonca prepojiť s mobilnou aplikáciou.

Priestorové termostaty sa využívajú najmä v domácnostiach, ale aj v kancelárskych priestoroch, hoteloch alebo verejných budovách. Sú vhodné pre všetky druhy vykurovania, plynové aj elektrické kotly, priamotopy, fan-coil jednotky, tepelné čerpadlá, ale aj pre podlahové vykurovanie, ventilačné systémy alebo systémy chladenia. Vyberte si z našej bohatej ponuky izbových termostatov popredných výrobcov, akými sú Honeywell, Siemens, DanfossElektrobock a další.