Elektronické obehové čerpadlá Grundfos MAGNA

Obehové čerpadlá sú neoddeliteľnou súčasťou energeticky úsporných vykurovacích a vodovodných sústav. Zaisťujú totiž optimálny transport kvapaliny v týchto systémoch, čím zvyšujú ich efektivitu. Elektronicky regulované obehové čerpadlá Grundfos MAGNA1 a Grundfos MAGNA3 s množstvom šikovných funkcií pritom predstavujú najmodernejšie modely na trhu.

Vďaka obehovým čerpadlám Grundfos MAGNA bude vaše kúrenie kúriť vždy rovnomerne a efektívne. Tým zvýšite tepelný komfort v domácnosti a znížite náklady za energie.

Iba čerpadlá dánskeho výrobcu Grundfos disponujú patentovanou inteligentnou funkciou AUTOADAPT, ktorá neustále vyhodnocuje rôzne informácie, ktoré pomáhajú znížiť spotrebu energií. Tieto čerpadlá si napríklad pamätajú, kedy využívate najviac teplej vody alebo kedy a v ktorých miestnostiach najčastejšie kúrite. Tieto dáta slúžia na automatickú optimalizáciu ohrevu teplej vody a prevádzky vykurovacích sústav.

V našej ponuke obehových čerpadiel Grundfos MAGNA1 a Grundfos MAGNA3 nájdete skutočne široký výber modelov na rôzne účely. Môžete si vybrať čerpadlo na základe objemu vašej vykurovacej sústavy a počtu radiátorov, podľa typu a veľkosti pripojenia či podľa prietoku, tlaku a dopravnej výšky čerpadla. Najmodernejšie modely disponujú bohatým doplnkovým príslušenstvom a funkciami pre ešte lepšiu optimalizáciu prevádzky. Všetky čerpadlá Grundfos MAGNA1 a Grundfos MAGNA3 je možné použiť na radiátory aj na podlahové vykurovanie a sú vhodné pre všetky druhy kotlov.