Čerpadlá do vrtov Grundfos SQ/SQE

Zobraziť filtre

Cenové rozpätie

€ 700 - € 2000

Výrobca

Maximálna hĺbka ponorenia

Napájanie

Plavák

Priemer čerpadla

Tlaková nádoba

Ponorné čerpadlá do vrtu Grundfos SQ/SQE slúžia na čerpanie pitnej a úžitkovej vody z vrtov, studní a zberných nádrží. Vďaka zabudovaným funkciám sa postarajú o hladký chod a prípadné problémy, ktoré by mohli mať vplyv na čerpanie vody z vrtu a životnosť čerpadla.

Ponorné čerpadlo do vrtu Grundfos SQE disponuje elektronickým riadením na dosiahnutie konštantného tlaku a pracuje v širokom rozsahu napätia, preto je schopné zaistiť stabilnú dodávku vody aj v prípade kolísania napätia elektrickej siete. Čerpadlá do vrtu SQ/SQE majú zabudovanú ochranu proti behu na sucho, čím chránia motor čerpadla a zaisťujú maximálne využitie kapacity vrtu či studne.

Funkcia mäkkého rozbehu znižuje elektrické a mechanické zaťaženie a zaisťuje tak dlhšiu životnosť a nižšie prevádzkové náklady ponorného čerpadla.

Ponorné čerpadlá do vrtu Grundfos SQE dokážu pracovať v nepretržitom režime pri zachovaní vysokej spoľahlivosti a poskytujú riešenie „všetko v jednom“.

Viac informácií o ponorných čerpadlách do vrtu

Ponorné čerpadlo do vrtu Grundfos SQ/SQE slúží k čerpaniu pitnej a úžitkovej vody bez ohľadu na zdroj vody (z vrtov, studní, zberných nádrží, atď.). Jeho súčasťou je aj vstavané elektronické riadenie na dosiahnutie konštantného tlaku vytlačovanej vody. Ponorné čerpadlá Grundfos SQ/SQE majú zabudovanú ochranu proti behu na sucho, čím zaisťujú maximálne využitie kapacity vrtu či studne, vyššiu spoľahlivosť a dlhšiu životnosť čerpadla. Funkcia mäkkého rozbehu znižuje elektrické a mechanické zaťaženie.

Ponorné čerpadlá do vrtu Grundfos SQ/SQE môžu pracovať v nepretržitom režime pri zachovaní vysokej spoľahlivosti čerpadla a nízkych prevádzkových nákladoch.