Chytrý systém vykurovania Siemens Connected Home

Zobraziť filtre

Cenové rozpätie

€ 69 - € 1041

Výrobca

Prevedenie

Program

Rozsah merania

Teplota média

Veľkosť pripojenia

Nový inteligentný ekosystém pre domácu automatizáciu vykurovania od spoločnosti Siemens je unikátny svojou jednoduchou integrovateľnosťou do existujúceho systému a jednoduchou inštaláciou úplne bez stavebných zásahov. Celý systém je založený na bezdrôtovej komunikácii ZigBee 3.0, ktorá prepojí všetky prvky pomocou párovania Hub len za pár sekúnd.

Ekosystém Connected Home je univerzálny a úsporný variant pri výbere systému domácej automatizácie vykurovania. Už pri zaobstaraní minimalizuje náklady, pretože úplne vypúšťa prvok ovládacieho termostatu. Celá obsluha prebieha v užívateľsky prívetivej aplikácii na mobilnom telefóne, kde sú po ruke všetky nastaviteľné parametre a hlásenia. Do budúcnosti sľubuje ekosystém ľahké adaptovanie na zmeny a prepojenie s ďalšími inteligentnými zariadeniami v domácnosti.

Systém Connected Home je do veľkej miery sebestačný a po prvotnom nastavení nevyžaduje príliš zákazníckej pozornosti. Okrem úspory času šetria aj náklady a energie. Predstavuje najmodernejší systém smerujúci k obývanejším a udržateľnejším mestám.

Pre chytrejšiu a udržateľnejšiu domácnosť

Trend Smart Home alebo šikovných domov začína byť čím ďalej, tým viac populárny. S pribúdajúcimi šikovnými produktmi, ktoré je možné medzi sebou prepojiť tak, aby ste ich ovládali z jedného tabletu alebo smartfónu, sa stáva smart home najviac pohodlným riešením. Sady inteligentných termostatov prepojené s bezpečnostným systémom domu Vám šetria čas aj peniaze. Vytvorením chytrej domácnosti budete môcť ovládať osvetlenie, elektroinštaláciu, termostat, domáci alarm, kamery alebo zámky dverí na diaľku cez chytrý telefón, tablet, ale aj počítač alebo televíziu. Múdru domácnosť si môžete ľahko zriadiť sami aj bez rekonštrukcie či zložitej inštalácie zariadenia.