Honeywell Evohome je regulačný systém, ktorý zabezpečí, že môžete doma vytvoriť a jednotlivo ovládať až 12 vykurovacích zón. Evohome tiež ovláda dodávku teplej vody. Systém je vhodný pre každý dom s vodným centrálnym vykurovaním. Maximálne využitie systému dosiahnete tiež pri využití v menších bytoch až po väčšie nehnuteľnosti ako sú napríklad luxusné byty, veľké rodinné domy, komerčné budovy, byty určené k spolubývaniu, a kancelárske priestory alebo lekárske ordinácie.

Honeywell Evohome bol špeciálne navrhnutý, aby umožňoval riadenie Vášho kúrenia jednoducho a pohodlne. Žiadne zložitosti alebo komplikované funkcie. Len priamočiare, užívateľsky prívetivé, zážitky z používania. Srdcom sady Evohome je riadiaca jednotka, Váš kontrolný panel, ktorý Vám jednoducho umožní nastavenie teploty v každej miestnosti Vášho domu - odkiaľkoľvek z domu. V základe, Evohome WiFi ovládač môže byť použitý ako jednozónový programovateľný termostat. To Vám dáva možnosť až 6 časovo a teplotne ovládaných vykurovacích periód, s chytrými úspornými funkciami ako "Optimum Štart" a Optimum Stop ". Vďaka pripojeniu WiFi môžete ovládať svoje kúrenie aj v prípade, že práve nie ste doma, pomocou chytrej aplikácie Total Connect Comfort!

Systém Honeywell Evohome umožňuje presné meranie teploty a tým vylučuje všetky odhadové kroky bežnej regulácie kúrenia. Toto je veľmi užitočná funkcia, ktorá umožňuje nájsť optimálnu teplotu. Ani veľmi horúco, ani príliš zima. Proste akurát. Ďalšia skvelá funkcia Evohome je, že sa naučí presne ako dlho trvá vášmu domu rozkúrenie a zapne kotol presne, kedy je potrebné, aby malo vaše kúrenie a teplá vodu tú správnu teplotu v správny čas.

Nielenže Evohome Vám umožní jednoduchšie ovládanie vykurovacieho systému, ale aj Vám ušetrí peniaze. Vďaka presnému nastaveniu optimálnej doby kúrenia a šikovnému zónovaniu môžete dosiahnuť až 40% úspory nákladov na vykurovanie Vašej domácnosti!

Aplikácia Total Connect Comfort Vám prináša pokoj, po ktorom tak túžite. Vedomie, že Váš domov je v poriadku, zabezpečený a pod kontrolou Vám dodá pocit pokoja a domácej pohody.

  • Ovládajte svoje kúrenie odkiaľkoľvek cez mobilnú aplikáciu
  • Kontrolujte viac termostatov a lokácií naraz
  • Prezerajte a upravujte teplotné nastavenia
  • Aktivujte rýchle funkcie a ďalšie systémové režimy
  • Pozrite sa na aktuálnu vonkajšiu teplotu a 5-dňovú predpoveď
  • Získajte chybové hlášky o pripojení
  • automatické aktualizácie

Rovnako ako riadenie kúrenia, môžete riadiť zabezpečenie domu - odkiaľkoľvek. Pokiaľ máte Evohome riadiaci systém kúrenia a Evohome zabezpečovací systém, môžete ich synchronizovať. Keď pri odchode zabezpečujete dom, automaticky tak zapnete aj prednastavený režim kúrenia. To Vám ušetrí peniaze na účet za kúrenie.

Domy so zásobníkmi horúcej vody môžu ťažiť z chytrého riadenia, ktoré systém Evohome umožňuje. Evohome postráži, aby bol vždy dostatok teplej vody a ušetril, keď doma nie ste. Teplotu v zásobníku si jednoducho overíte na displeji Evohome a môže byť jednoducho menená ako ďalšia riadená zóna.

Široká ponuka Honeywell Evohome v e-shope