Inteligentné vykurovanie Siemens Connected Home

Inteligentné vykurovanie Siemens Connected Home predstavuje úspornú a ekologickú variantu radiátorového vykurovania pre domáce aj komerčné priestory. Využíva princípu zónovej regulácie a optimalizuje spotrebu, čím šetrí náklady a energiu, a s jeho pomocou znížite účet za vykurovanie až o 30 %.

Inteligentná regulácia vykurovania od spoločnosti Siemens je súčasťou ekosystému domácej automatizácie Connected Home. Je navrhnutý tak, aby uľahčil život a zároveň z vašej domácnosti vytvoril chytrejšie a udržateľnejšie prostredie. Technológia sa dokáže prispôsobiť a prepojiť s ďalšími inteligentnými zariadeniami aj v prípade rozširovania systému, takže ju môžete kedykoľvek doplniť o ďalšie prvky.

A aké sú hlavné výhody inteligentného vykurovania Siemens Connected Home? 

  1. regulácia radiátorového vykurovania

  2. jednoduchá inštalácia bez stavebných úprav

  3. ovládanie vykurovania cez mobil (lokálne aj diaľkové ovládanie vykurovania)

  4. jednoduché nastavenie vykurovania pomocou aplikácie Connected Home

  5. individuálne riadenie miestností (zón)

  6. spoľahlivá a bezpečná bezdrôtová komunikácia ZigBee 3.0

  7. vykurovanie funguje aj v prípade výpadku internetu

  8. úspora energie a zníženie prevádzkových nákladov až o 30 %

Súčasťou systému vykurovania Siemens Connected Home je ZigBee router, spínacia jednotka a bezdrôtové radiátorové hlavice. Jednotlivé komponenty ľahko nakombinujete a sparujete, navyše kedykoľvek môžete pridávať ďalšie. Aby sme vám cestu k inteligentnému ovládaniu vykurovania ešte viac uľahčili, pripravili sme pre vás cena výhodné sady Siemens Connected Home, v ktorých nájdete všetko, čo k tomu potrebujete, a ušetríte náklady na ich obstaranie.